Sivilceplatformu Hakkında

Değerli Ziyaretçiler,

Sivilceplatformu.com adından da anlaşılacağı üzere sivilce oluşumu, nedenleri, etkileri ve tedavisi konusunda bilgiler içeren bir platformdur.

Sivilce çok yaygın bir cilt sorunudur, ve bu problemle karşılaşıldığında çoğu zaman ya ergenlik sorunu olarak görüldüğü için müdahale edilmeyip geçmesi beklenir, ya da kulaktan dolma, genellikle yanlış bilgilerle tedavi edilmeye çalışılır.

Neyle mücadele edersek edelim, harekete geçmeden önce kendimizi, karşımızdakini ve elimizdeki silahları tanımamız gerekir. Konu sivilce olunca da durum aynıdır. Sivilce, vücudumuz ve cilt yapımızla ilgili bilgi sahibi olmak, çeşitli tedavi yöntemlerini ve etkilerini tanımak ve mutlaka profesyonel destek almak çok önemlidir.

Sitemizin amacı sizleri bu konuda mümkün olduğunca bilgilendirmek, çözüm için harekete geçirmek ve sizlerin de katkısı ile bu cilt sorunu hakkında her türlü bilgi ve paylaşımın sağlandığı bir platform yaratmaktır.

Sitemizin içeriği kendi araştırdığım, derlediğim konulardan, deneyimlerimden edindiğim bilgilerden ve paylaşımlardan oluşmaktadır. Kesinlikle profesyonel doktor tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

Site kullanımı konusunda aşağıdaki linki ziyaret etmenizi rica ederiz

http://sivilceplatformu.com/site-kullanimi-ve-bilgilendirme/

Tüm bilgi platformları gibi sitemiz de paylaşım ile büyüyecektir, sitemizle ve içeriklerle ilgili her türlü soru, öneri, uyarı ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz,

Sivilceplatformu.com

Please comment with your real name using good manners.

Leave a Reply