Site Kullanımı ve Bilgilendirme

Site kullanımı ve içerikle ilgili dikkate edilmesi gereken aşağıdaki noktaları bilgilerinize sunarız

  • Sivilceplatformu.com tıbbi durumlar ve tedavileri hakkında genel bilgiler içerir. Bilgiler tıbbi/profesyonel tavsiye değildir, tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.
  • Web sitemize tıbbi bilgiler açık veya zımni herhangi bir taahhüt veya garanti olmaksızın “olduğu gibi” yayınlanmaktadır.  Sivilceplatformu.com tıbbi bilgilerle ilgili olarak hiçbir beyanda veya garanti vermez.
  • Yukarıdaki maddenin genel içeriği saklı kalmak kaydıyla, sivilceplatformu.com; bu web sitesindeki tıbbi bilgilerin tümünün sürekli kullanılabilir olduğu, veya bu tıbbi bilgilerin tümünün eksiksiz, doğru, güncel olduğu ve yanıltıcı olmadığı konusunda garanti vermemektedir
  • Sivilceplatformu.com doktorunuzdan ya da profesyonel sağlık kuruluşlarından aldığınız tibbı tavsiye ve yönlendirmelere alternatif değildir. Bu şekilde kullanılmamalıdır. Eğer herhangi bir tıbbi konu hakkında profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa doktorunuza veya profesyonel bir sağlık kuruluşuna başvurmanız önerilir. Herhangi bir sağlık sorununuz mevcutsa acilen tıbbi yardım almanız gerekmektedir. Bu sitedeki bilgiler sebebi ile profesyonel destek arayışınızı ertelemeniz, profesyonel tavsiyeleri göz ardı etmeniz veya mevcut medikal tedavinizi bırakmanız son derece sakıncalıdır.
  • Sivilceplatformu.com sitemize giriş yaparak web sitemizin ve bağlı bulunduğu kişi ve kuruluşların; buradaki bilgi, fikir veya tavsiyeleri kullanmanız/takip etmeniz sebebi ile oluşabilecek hasar, zarar veya hukuki hak taleplerinden sorumlu tutmamayı kabul edersiniz.
  • Sitede yayımlanmış herhangi bir bilginin sakıncalı olduğu veya değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmenizi ve bilgilendirmenizi rica ederiz.
  • Sitemizde yayınlanan tüm içeriğin her hakkı saklıdır.Bilgileri sitemize referans link vermek koşulu ile internet sitenizde kullanabilirsiniz, fakat izin alınmadan kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması ve tıbbi/ticari amaçla kullanılması yasaktır.
 Bu belge http://www.freenetlaw.com mevcut bir şablon kullanılarak oluşturulmuştur

Please comment with your real name using good manners.

Leave a Reply